“Retail experience”
Bij de O’Concept Store kunnen klanten terecht voor O’Bags of een O’Clock. Bij O’Bags kan de klant zelf het model, de maat, de kleur en het handvat van de tas kiezen. Daarnaast kunnen ook nog verschillende accessoires worden toegevoegd aan de handtas. Klanten die een horloge willen kunnen terecht bij O’Clock. Daar kunnen 2.000 verschillende combinaties samengesteld worden.
“Onze producten zijn modieus, anders dan anders en heerlijk personaliseerbaar. Door de opening van onze concept store in Shopping Stadsfeestzaal zullen we voor nog meer ‘retail experience’ zorgen op het centrale middenplein. Beleving staat centraal in onze unieke concept store”, zegt Nina Van Rompaey van O’Concept Store. De shop zal tot 30 april 2016 te vinden zijn in het winkelcentrum.
Ook Maison Dandoy popt up
Maison Dandoy maakt eveneens zijn opwachting in één van de kiosken in de Stadsfeestzaal. De Brusselse koekjesverkoper gaat vanaf 7 november aan de slag in het winkelcentrum. De winkel zal tot 31 januari 2016 geopend zijn.
Steven Bervoets, Center Manager van Shopping Stadsfeestzaal, zegt dat alle pop-uplocaties tegen het einde van het jaar ingevuld zullen zijn.