In het hartje van Antwerpen Zuid
De derde OKay Compact is gisteren geopend aan de voet van de Beltoren, in de Boudewijnsstraat nr. 31. De winkel heeft een oppervlakte van 400 m² en biedt met zijn halfhoge rekken en brede gangen een rustige winkelbeleving. De nieuwe stadswinkel heeft een ruim voedingsaanbod, inclusief dagverse producten als brood en koffiekoeken (in de broodrayon) en groenten en fruit, vlees en vis alsook kant-en-klare maaltijden (in de gekoelde ‘freshmart’).
“We willen mensen in de stad een kwalitatieve oplossing bieden om snel, goedkoop en makkelijk hun dagelijkse boodschappen te doen, op wandelafstand van hun werk of huis”, zegt shopmanager Filip Vingerhoets. Ook de openingsuren zijn helemaal aangepast aan het stadsleven. De winkel is op maandag open van 13 tot 20 uur, van dinsdag tot zaterdag van 8 tot 20 uur en op zondag van 8 tot 13 uur.
Derde testwinkel voor Compact-formule
Met zijn stadswinkelconcept OKay Compact mikt Colruyt Group op mensen die in de buurt wonen of werken en dus te voet, met het openbaar vervoer of met de fiets naar de winkel komen. OKay test de Compact-formule nu al uit in Luik en Brussel (Elsene). Of er nog meer komen en, zo ja, hoeveel, is nog onduidelijk: “Door aanwezig te zijn in drie grote steden van drie verschillende provincies, kan OKay de winkelformule grondig testen”, klinkt het.
OKay telt vandaag 89 filialen in Vlaanderen, 17 in Wallonië en 3 in Brussel.